Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. - Tekil Mesaj gösterimi - SeLvi Röportaj
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-16-18, 00:41  
Mila

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 642
Üye Grubu: Banlı Üye
Konular: 182
Şube: Yurtdışı Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  Huzurlu

Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

Teşekkürler: 162
115 Mesajına 197 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 0
REP Puanı : 0
REP Seviyesi : Mila is an unknown quantity at this point
Standart SeLvi Röportaj

Mila : Merhaba SeLvi hoş geldin.

SeLvi : Merhaba Mila Hanım hoşbuldum teşekkür ederim.

Mila : Öncelikle kanalımızla röportajı kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.

SeLvi :Rica ederim Mila Hanım ben teşekkür ederim

Mila :Sizi kısaca taniyabilir miyiz , SeLvi kimdir ?

SeLvi :SeLvi İstanbul’da yaşar 23 yaşındayım, uzun zamandır irc ortamında bulunan birisidir. Daha evvelden Helsop’a kadar ilerleyen eğitmenlik Yapan birisidir ,onun dışında Webmaster ile de meşgul olmuştur.

Mila :Sohbetdesin.com ailesine ne zaman katıldınız ve bu aileye alışma sürecinde neler yaşadınız ?

SeLvi :Uzun zamandır IRC ortamında olmama rağmen bu siteye 1 ay önce ilk defa ReaL nickli arkadaşımız Sayesinde Geldim . Geldiğim de hiç kimseyi tanımazken şimdi hemen hemen herkesi tanıdım. Güzel sıcak bir ortam . His bir şekilde olumsuz birşey Yaşamadım.. Sohbetdesin ailesi çok Samimi sıcak kanlı anlayışlı iyimserler . inşallah bu şekilde Devam eder .

Mila : #Zurna kanalımızın founderisiniz. Bu zamana kadar gayet uyumlu oldunuz , bunu nasıl sağladınız ve nasıl bir alışma sürecinden geçtiniz ?

SeLvi :Sunucumuza ilk geldiğimde Sadece sohbet ve mobil Kanalı vardı . Ben konuşmaya başladığımda sohbet kanalını Tamamen ele aldığımı farkettim benim ve muhattap olduğum kişinin haricinde kimse saatlerce sohbet edemiyordu . Bu durumdan Rahatsiz olduğumu gelen insanlarında konuşabilmesi için #Zurna kanalını ReaL ve Kerem Beyden Rica ettim . Sağolsunlar
çok nazikce ve kibarlikla karşıladılar ve #Zurna kanalını benim için açtılar . Sonra ben bu kanalda sohbetimi devam ettirdim.

Mila :Peki SeLvi, Sohbetdesin.com senin için ne ifade ediyor ?

SeLvi : Mila Hanim aslında Sohbetdesin.com sunucusunu ben bir Sunucu olarak görmüyorum . Samimi ,güler yüzlü ,sıcak kanlı, güvenilir ,Kibar insanların toplandığı bir ev olarak görüyorum . Bence biz bir aileyiz . ve ben bu aileye ait olduğum için çok mutluyum.

Mila :Peki SeLvi ,bundan sonra Sohbetdesin.com & #Zurna odası için neler planlıyorsun , nasıl bir çalışma yapacaksınız ve çevre konusunda nasıl bir katkı saglayacaksınız ?

SeLvi :Aslında Benim #Zurna kanalı için tek planım yetkili arkadaşlarımızın eksiklerini tamamlamak , söylemiştim Help ile ilgilendigimi eğitimci olduğumu . Yani (&Sop (@)Aop Eklediğim kişileri Sadece Sohbet ettikleri için değil bilgili oldukları için de yanımda görmek istiyorum tabiki kimse her şeyi bilmek zorunda değildir . Ama benim asıl amacım insanlara Chat yapmak haricinde girdiğim sunucu ve kullandığımız Mirc’i öğretmek , kullanmayı öğretmek ve bilgilendirmek istiyorum.

Mila : Aop ve Sop’larınızdaki eksikler neler , nasıl bir çalışma olsa daha iyi olur ?

SeLvi : Mila Hanım şuanda (&Sop ve (@)Aop olan arkadaşlarımız ile bir toplantı yapmayı planlıyorum. Toplantının sonucunda IRC bilgisinin eksik olduğunu gördüklerim ile özel olarak IRC-HELP desteğı sağlamayı düşünüyorum .

Mila :Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı Sohbetdesin.com ailesi adına teşekkür ederim. Güzel kısa bir röportaj oldu. Size ve #Zurna kanalımızdaki arkadaşlarımıza başarılar dilerim..

Mila : Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı ?

SeLvi :Bence Sohbetdesin.com ailesi olarak biz Çok farklı ve çok iyiyiz .

SeLvi :Ben teşekkür ederim her şey için Mila Hanım eminim her şey çok güzel olacak kolay gelsin , teşekkürler...

Mila :Muhabbette kalasın sevgili SeLvi ..
Mila isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mila Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler: 6 Kullanıcı
DarK (11-16-18), Linux (11-16-18), MaviLi` (11-16-18), Nutella (11-16-18), ReaL (11-17-18), ReyyAn (11-16-18)

Mila Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Koray Avcı Yerli Klipler Mila 0 181 01-01-19 01:19
Arifan Röportaj #Kelime DarK 2 321 12-12-18 20:45
MaviLi` Röportaj #Sohbet ReyyAn 12 840 12-09-18 00:08
Mavi Yerli Klipler Mila 0 294 12-07-18 01:14
Gökhan Türkmen Yerli Klipler Mila 0 280 12-07-18 01:08