Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. - Tekil Mesaj gösterimi - HaNzAde Röportaj
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-26-18, 19:19  
Mila

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 642
Üye Grubu: Banlı Üye
Konular: 182
Şube: Yurtdışı Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  Huzurlu

Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

Teşekkürler: 154
115 Mesajına 197 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 0
REP Puanı : 0
REP Seviyesi : Mila is an unknown quantity at this point
Standart HaNzAde Röportaj

Mila : Merhaba HaNzAde hoş geldin.

HanzAde : Hoş buldum Mila’cım, sende hoş geldin.

Mila : Hoş buldum canım..

Mila : Kanalımız ile röportajı kabul ettiğin için teşekkür ederim HaNzAde .

HaNzAde : Rica ederim Mila ben teşekkür ederim.

Mila : Seni kısaca taniyabilir miyiz , HaNzAde kimdir ?

HaNzAde : 27 yaşındayım , Sivaslıyım ve ismim Ahsen (:

Mila : Sohbetdesin.com ailesine ne zaman katıldınız ve bu aileye alışma sürecinde neler yaşadınız ?

HaNzAde : Neredeyse 6 ay oluyor katılalı ve hiç zorluk yaşamadım desem yalan olmaz (: Bir bakıp çıkarım diye girdim. Eski dostları görünce kaldım ve ortam çok sıcak geldi böylelikle aranızdayım (:

Mila : #Oyun kanalımızın founderisin ve aynı zaman da oyun kanallari sorumlumuzsun , çok uyumlu ve ılımlısın bunu nasıl sağladın ve alışma sürecinde neler yaşadın ?

HaNzAde : Oyun kanalları benim için hep önemli olmuştur. Oyuncu arkadaşlarımızla ne kadar ılımlı davranırsak o kadar zevk alırlar ve hem kalitemiz yükselir hemde kanallarımız daha da aktifleşir düşüncesindeyim. Bu yüzden de sorunları soğukkanlılık ve uyum esasıyla çözmeye çalışıyorum ve dediğim gibi alışma süreci benim için hiç zor olmadı (:

Mila : Peki HaNzAde , Sohbetdesin.com senin için ne ifade ediyor ?

HaNzAde : Sohbetdesin.com ailesi çok sıcak bir aile ve burada kendimi çok rahat hissediyorum. Kısa sürede vazgeçilmezim oldu diyebilirim (:

Mila : Peki HaNzAde Sohbetdesin.com & #Oyun ve diğer eğlence kanallarımız için neler planlıyorsun , sence nasıl daha aktif hale getirebiliriz eğlence kanallarını ?

HaNzAde : Ben her zaman öncelikle bizim el atmamız gerektiği düşüncesindeyim. Bizlerde eğlenceye vakit ayırırsak diğer kullanıcılarımız için oyun kanalları daha dikkat çekici olacaktır diye düşünüyorum. Arkadaşlarımıza güleryüzlü yaklaşırsak burayı kısa sürede benimseyeceklerini sanıyorum ki öyle de oluyor. Daha da aktif hale getirmek için de çeşitli ödüller planlıyorum . Ve soruların sürekli tekrarlanması sebebiyle yeni sorular ekleyerek hem bilgi dağarcığımızı genişletmek hem de insanları sıkmamayı hedefliyorum.

Mila : Aop ve Sop’larınızdaki eksiklikler neler , nasıl bir çalışma olsa daha iyi olur sence ?

HaNzAde : Aop , Sop ve Founder arkadaşlarımızın özverili olduğunu düşünüyorum. Hepsi de oyun kanallarımızla ilgilenen arkadaşlarımız. ileriki zamanlarda da aramızda saygı bağının kopmamasını ve gereksiz alınganlıklar olmamasını temenni ediyorum.

Mila : Vermiş olduğun bilgilerden dolayı Sohbetdesin.com ailesi adına teşekkür ederim. Güzel kısa bir röportaj oldu. Size ve #Oyun kanalımızdaki arkadaşlarımıza başarılar dilerim...

HaNzAde : Rica ederim Mila’cım ben teşekkür ederim.

Mila : Başka eklemek istediğin bir şey var mı canim ?

HaNzAde : Yok canım teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Mila : Muhabbette kalasın HaNzAde ..

🌹🌙
Mila isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mila Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler: 6 Kullanıcı
Ajan (11-27-18), Bahar (11-26-18), DarK (11-26-18), HaNzAde (11-27-18), MeLek (11-27-18), ReaL (11-27-18)

Mila Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Koray Avcı Yerli Klipler Mila 0 181 01-01-19 01:19
Arifan Röportaj #Kelime DarK 2 321 12-12-18 20:45
MaviLi` Röportaj #Sohbet Ajan 12 840 12-09-18 00:08
Mavi Yerli Klipler Mila 0 294 12-07-18 01:14
Gökhan Türkmen Yerli Klipler Mila 0 280 12-07-18 01:08