Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden açıklamalar - Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..
Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Go Back   Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. > >

Etiketlenen üyelerin listesi

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden açıklamalar
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
371
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 10-17-18, 20:23   #1
TeKo

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 596
Üye Grubu: Özel Üye
Konular: 2557
Şube: Antalya Şubesi
İlişki Durumu: Karmaşık
Ruh Hali:  Arastirmaci
Tuttuğu Takım:

Level: 40 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 393 / 984
Güç: 841 / 5305
Tecrübe: 37%

Teşekkürler: 71
211 Mesajına 246 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 4
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : TeKo is on a distinguished road
Arrow Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden açıklamalar

Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden açıklamalar

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızın, 7DAYS EuroCup A Grubu üçüncü hafta mücadelesinde Germani Basket Brescia'ya karşı aldığı 84-76'lık galibiyetten sonra Başkanımız Mustafa Cengiz, 2. Başkanımız Abdürrahim Albayrak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erol Özmandıracı, Metin Karakaya, Dilek Kutlu, Ömer Cansever ve Basketbol Şube Genel Menejerimiz Ömer Yalçınkaya GS TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz:

"Soyunma odasına girmek pek bizim stilimiz değil, bu tarz şeyleri çok sevmiyoruz. Sevgili Ömer ve Erol rica ettiler. Oyuncularımız sizi tanımak istiyor dediler. Şansın döndüğü anlar vardır. Bizim çocuklarımız son üç maçtır çok iyi oynuyorlar. Türkiye Ligi'nde bizim bu takıma harcadığımız paraların en az on katı para harcayan takımlarla mücadele ediyorlar ve adeta bir onur mücadelesi veriyorlar. Biz bu açıdan çok gururluyuz. Mali disiplini sağlamak için Finansal Fair Play'in bize getirdiği limitlerin içerisinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bir yandan da camiamızın gurunu temsil etmeye yönelik takımlar kurmaya çalışıyoruz. Umarım bu çabalarımız sonuçsuz kalmaz. Arkadaşlarımız çok uğraşıyorlar, yedi gün yirmidört saat amatör bir ruhla çalışıyorlar. Kendilerini buradan tebrik ediyorum ve bu tebriklerin sezon sonuna kadar devam etmesini diliyorum.

Sevgili hocamız Fatih Terim'e biz boş sözleşme uzatıyoruz, o da bizden ekstra bir talepte bulunmuyor. Hocamız böyle bir Galatasaraylı. İlk defa Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı'nın kararnamesine uygun bir sözleşme imzalayacağız. Sevgili Fatih Hocamız ile 2 + 3 yıllık bir sözleşme imzalayacağız. Bizim yönetimimizin sonuna kadar sözleşmesi olacak. Ondan sonraki 3 seneyi de hocamızın isteğiyle opsiyonel olarak bıraktık. Bizden sonra gelecek yönetimin takdiri doğrultusunda sözleşme devam edecek. İnşallah hocamız bu yıl ile beraber 5 yılda 5 şampiyonluk getirir ve 5. yıldızı takarız."

Abdürrahim Albayrak:

"Benim heyecanım takımlarımızın her mücadelesinde her zaman vardır. Pazar günü Bahçeşehir Koleji maçında kazanmayı çok istedik, çok arzuladık. Takımımız son periyotta şanssız bir şekilde mağlup oldu ve çok üzüldük. Ancak takımımız bugün Galatasaray'ın her sporda bir Avrupa takımı olduğunu göstererek, hakkıyla bir galibiyet almıştır. Sporcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum."

Erol Özmandıracı:

"Bugün Başkanımızla ve Yönetim Kurulumuz ile beraber maçı izlemek büyük bir keyifti. Onları inşallah Sinan Erdem Spor Salonu'nda daha çok görürüz. Taraftarımıza seslenmek istiyorum, daha çok kombine alsınlar ki Başkanımız Mustafa Cengiz ve 2. Başkanımız Abdürrahim Albayrak ile daha çok fotoğraf çekilme imkanı yakalasınlar. Bizim için en önemli olay taraftarımızın desteğinin artması."

Metin Karakaya:

"Galatasaray her zaman Avrupa'da elinden gelen en iyi oyunu oynuyor. Her zaman maçlara kazanmak için çıkıyoruz. Bu zaten Galatasaray'ın geleneği. İnşallah bundan sonra Avrupa'da çok daha iyi yerlere geliriz."

Dilek Kutlu:

"Öncelikle Ömer Bey'i ve Erol Bey'i bu kadar çok emek harcayarak bu takımı kurdukları için tebrik ediyorum. Galatasaray'a tüm zaferler, her branşta çok yakışıyor. Bu da o güzel galibiyetlerden biriydi. İnşallah hem futbolda, hem basketbolda, hem voleybolda hem de diğer branşlarda daha da başarılı olacağız. Takımlarımızı var gücümüzle bunun için kuruyoruz. Emeklerimize layık sonuçları alacağımıza ve almaya devam edeceğimize inanıyorum. Takımımızı canı gönülden tekrar tebrik ediyorum."

Ömer Cansever:

"Ben Erol'a katılıyorum. Seyircimizden daha çok destek bekliyoruz. Seyircimiz malesef yeteri kadar kombine almadı, maçlara da yeteri kadar rağbet etmiyorlar. Biz genç ve hızlı bir takım kurduk. Önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Bütçe olarak ucuz bir takım kurmamıza rağmen çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum ve seyircimizin de desteğini bekliyorum."

Ömer Yalçınkaya:

"Bu galibiyet bizim için 1000 galibiyete bedeldi. Tecrübe anlamında yol katetmesi gereken bir takımın aldığı üç mağlubiyetten sonra böyle bir galibiyeti alması, özellikle maçın kötü giden anlarında tekrar oyuna dönüp maçı kazanması çok önemliydi. Biz başkanımızdan, malzemecimize kadar bir takımız. Başkanımız da sağolsun maç sonunda soyunma odasına geldi ve oyuncularımızı tebrik etti. Oyuncularımıza güzel enerjisini hissettirdi, oyuncularımıza dokundu. Bu bizim için çok önemli. Biz uzun bir maratondayız, bazen ayağamı sekecek bazen ayağımıza kramp girecek ama biz ayakta kalmak ve sonuna kadar mücadeleden vazgeçmemek zorundayız. Bugün dönem dönem kötü oynayıp acemilikler yapsak da bu mentaliteyi sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Bu takım her geçen gün üzerine koyarak ilerleyecek, o yüzden bu maçta alınan galibiyet çok önemliydi."

Kurt'lar ulmadıkça köpekler susmaz. Köpekler ürese de kurtlar susmaz...
TeKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

TeKo Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
YAYINDA DJ-AGaH MasaLFM TeKo 0 6889 07-22-19 23:46
Bursluluk sýnavý sonuçlarý 2019 MEB... Türkiyeden Haberler TeKo 0 1448 07-22-19 22:38
Zonguldak'ta ayının saldırdığı kişi öldü Türkiyeden Haberler TeKo 0 2246 07-22-19 22:35
Türkiye'den sonra bir ülkeye daha S-400 tehdidi Türkiyeden Haberler TeKo 0 2156 07-22-19 22:34
Kurbanlık seçecekler dikkat! Hayvanda eğer bunlar... Türkiyeden Haberler TeKo 0 1192 07-22-19 22:32

Etiketler
bir, çok, daha, için, kadar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

(View-All Konu Okunma Sayisi : 1
TeKo
Seçenekler
Stil