Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. (http://forum.sohbetdesin.com/)
-   #Sohbet (http://forum.sohbetdesin.com/-sohbet/)
-   -   MaviLi` Röportaj (http://forum.sohbetdesin.com/-sohbet/9791-mavili-roportaj.html)

Mila 12-09-18 00:08

MaviLi` Röportaj

Mila : Merhaba MaviLi` hoş geldin.

MaviLi` : Merhaba Mila’cım hoş buldum.

Mila : Seni kısaca tanıyabilir miyiz , MaviLi` kimdir ?

MaviLi` : Tabiki ismim Duygu ,Samsun da yaşıyorum , 30 yaşındayım 1 evlada sahibim : )

Mila : Sohbetdesin.com ailesine ne zaman katıldın ve bu aileye alışma sürecinde neler yaşadın ?

MaviLi` : Sohbetdesin.com ailesine Sevgili dostum UsTaD sayesinde yaklaşık 6 ay önce katıldım.Aslına bakarsan hiç yabancılık çekmedim alışma süresi diye bir sürem olmadı diyebilirim.

Mila : #Sohbet kanalımızın founderisin.Yeni bir foundersin alışabildin mi ?

MaviLi` : Bildiğin üzre Avrupa kanalımız vardı ora ile ilgilendim bir süre , alışma gibi bir durumum yok gerek burda gerek başka ortamlarda bir deneyimim var tabi o nedenle güzel gidiyor ve daha da güzel gideceğine inanıyorum sizler sayesinde.

Mila : Peki MaviLi` Sohbetdesin.com senin için ne ifade ediyor ?

MaviLi` : Çalışmadığım için vaktimin çoğunu burada geçiriyorum sizlerle , gözümü burada açıp burada kapatıyorum diyebilirim .Bir nevi kahvaltı masam bir nevi dost meclisim diyebilirim :)

Mila : Peki , bundan sonra Sohbetdesin.com & #Sohbet kanalı için neler planlıyorsun ?

MaviLi` : Şuan yönetimdeki arkadaşlarımızın hepsi çok iyiler ve ayrımcılık , gruplaşma vs gibi durumlar yaşamıyoruz ve bu da bizleri olumlu etkiliyor, ortamımız daha da güzelleşiyor giderek,bu guzel ortamımızı daha sıcak ve daha samimi yapmak hedefimde.

Mila : Peki sence sohbeti nasıl daha aktif hale getirebiliriz ?

MaviLi` : Küslükler olmadan,gruplaşma olmadan ve saygı çok önemli , #Sohbet kanalı hepimizin , Sohbetdesin.com hepimizin bu düşünceyle ilerlersek daha başarılı olacağımıza inanıyorum.

Mila : Peki , sence aop ve soplardaki eksiklikler neler ?

MaviLi` : Eksiklerimiz oluyor elbet günlük yaşantımızdaki sorunlarımız klavyemize yansıyabiliyor bazen ama küçük şeyleri aşabiliyoruz birlikte.

Mila : Peki , Aop ve soplarla ilgili nasıl bir çalışma yapmalıyız ?

MaviLi` : Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ile daha yakından ilgilenmeliyiz ki, gelen arkadaşlarımız ortamımızın güzelliğini görsünler ve sıcaklığını hissetsinler.Böylelikle daha büyük bir aile olalim.

Mila : Bu soruyu ilk defa sana soruyorum canım. Şimdi kanalda iki sop ya da op arkadaşlardan herhangi biri kanal genelinde kavga ediyor diyelim buna nasıl müdahale edersin ya da sohbetin akışını bozmadan gerginliğe nasıl son verirsin ?

MaviLi` : Sohbetops kanalımız var bildiğin üzre* kanalın iyiliği için yardımlaşmak için ve bu tür sorunlarımızı halletmek için var.Aop ve sop arkadaşlar kanal genelinde bu tür şeylerin olmayacağının bilincinde olmalıdırlar ,değilseler* burada konuşarak bu sorunu aşarız diye* düşünüyorum .Farzedersek aşamadık arkadaşların çıkıp sakinleşip gelmelerini sağlarım.

Mila : Başka eklemek istediğin bir şey var mı canım ?

MaviLi` :Burdan öncelikle Sohbetdesin.com ailesine , emeği geçen başta üst yönetim olmak üzere admin arkadaşlarıma ve sizlerle olmamı sağlayan sevgili UsTaD’ a , acemilik çekmememi sağlayan sizlere ,ve sana emeğinden ötürü sevgilerimi , saygılarımı , teşekkürlerimi iletiyorum.

Mila : Öncelikle vermiş olduğun samimi ve içten cevapların için , vakit ayırdığın için , emeğin , neşen ve sohbetin ile ailemize renk kattığın için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum...

Mila : Muhabbette kalasın sevgili MaviLi`..

DarK 12-09-18 00:19

Oncelıkle @Mila Yigenime. Yapmis oldugu Bu Kısa zaman Guzel calismalardan dolayi. minnetdarligimi sunarim ÖZ ve guzel cevaplari icinde @MaviLi` Kardesimizinde Vermis Oldugu cevaplardan dolayi Tesekkurlerimi Sunarim.. Basarilar..her iki Tarafada...

Sewde 12-09-18 00:20

Harika olmu$ kizlar Parmaklariniza SaqLik Olsun Seviyorum ikinizidee :D

Red 12-09-18 00:21

Çok güzel röportaj olmuş Mila ve Mavili ikinizinde ağzına yüreğine sağlık keyifle okudum

Arifan 12-09-18 00:23

:))))))

Bahar 12-09-18 00:25

Emeginize saglikkk canlarim super bir soylesi olmus..

UsTaD 12-09-18 00:35

Röportajlar şekilleniyor. Güzel olmuş cüce @Mila emeğine sağlık ve @MaviLi`kardeşim biraz daha gayret beklendiğini bilesin.

MasteR 12-09-18 15:14

Çok neşeli bir hanım kızsın.

sodeniz 12-11-18 17:53

Güzel olmuş :)

Mila 12-12-18 18:36

Sohbetdesin.com ailesine teşekkürler..

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:35.