Röportaj:KeLebekK~Burak - Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..
Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Go Back   Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. > >

Etiketlenen üyelerin listesi

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
Röportaj:KeLebekK~Burak
Cevaplar
7
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
1860
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 08-11-18, 02:19   #1
KeLebekK
KeLebekK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 655
Üye Grubu: Üye
Konular: 490
Şube: Ankara Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

Teşekkürler: 47
114 Mesajına 182 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 0
REP Puanı : 0
REP Seviyesi : KeLebekK is an unknown quantity at this point
Standart Röportaj:KeLebekK~Burak

<KeLebekK>MasalFm in en uzun yayın alan dj i sevgili Burak hg öncelikle nasılsın?

<Burak>Hoş buldum teşekkürler. Çok iyiyim şükür sen nasılsın ?

<KeLebekK>Çok şükür aynı ben teşekkürler iyiyim ;d bugün ki şanslı kişi sensin Burak neler hissediyorsun ;d

<Burak>İlk yayın aldığım gün gibi hissediyorum Heyecanlı ama sakin Değişik bir duygu. Acaba ne soracak diye düşünüyorum

<KeLebekK>Merak etme öyle zor sorular olmayacak ;d öncelikle herkese sorduğum soruları sana da sorcam Burak bize kısaca kendini tanıtır mısın seni tanımayan arkadaşlarımız vardır belki Burak kimdir ?

<Burak>Evet çoğu arkadaş muhtemelen tanımıyordur beni. Burak, 36 yaşında ticaretle uğraşan, Eskişehir’de yaşayan ama aslen Samsunlu bir arkadaşınız. Öğrenci olarak geldiğim Eskişehir’den bir daha kopamadım. Hem Eskişehir’li hem de eSeS li oldum

<KeLebekK> Seni tanıdığım için çok memnunum eminimki arkadaşlarımız da aynı düşüncededir eses konusuna hiç girmeyelim diycem ama ona da gelecek sıra .dd peki Burak kaç yıldır sanal alemdedir ve irc onun için ne ifade ediyor desem ?

<Burak>Ben üniversite yıllarımda tanıştım sanal alemle, 2003-2004 falandı sanırım. 3-4 yıl sürdü, sonrasında 10 yıl ara verdim, bu aranın ardından bundan 1,5 ay önce bi bakıp çıkayım diye girdim, konu radyo olunca çıkamadım. İrc den ziyade Radyo benim için çok anlam ifade ediyor. Ortaya konulan bi emek, üretilen birşey var. Sohbet kısmına da saygım var ama bi Serverin kalbi radyodur, radyo odasıdır. Sanal alem ne kadar sanal olsa da o bilgisayarların başındakiler gerçek insan oldukları için gerçek hayatla çok farkı yoktur benim için.

<KeLebekK>MasalFm e verdiğin emek göz ardı edilemez zaten samimi cevabın için teşekkür ediyorum sevgili Burak kesinlikle aynı fikirdeyim radyo irc nin kalbidir. Peki sohbetdesin.com diyince aklına ilk gelen şey nedir ?

<Burak>1,5 ay önce tesadüfen tanıdığım bir site. İçeriğinde ise aklıma gelen şey samimiyet. Gerçekten güzel insanlarla dolu. Ama sohbetdesin.com deyince aklıma İlk KeleBeKk ve Kelime kanalı geliyor aklıma ilk günler

<KeLebekK>Şuan benimde aklıma geldi yani boynuz kulağı geçer sözünü uygulamalı kanıtladın kelime kanalı aopu olarak seni tebrik ediyorum bu arada ;d peki Burak seni tanıdığımız kadarıyla neşeli bir adamsın bu görünen yüzün peki görünmeyen Burak nasıl bir adam bize tarif edermisin neşeli vs vs gibi ?

<Burak>Genel olarak gördüğünüz şen neşeli biriyimdir, gerçek hayatta da sanalda yansıttığım kişiyim. Ama tabi ticaretle uğraşıyoruz, yaşamımız yaşadığımız zorluklar Sevinçler üzüntüler.. Bazen hayat bizi bazen biz hayatı yeniyoruz. Kısacası kendi hayatıyla tek başına mücadele eden bir adam Burak.

<KeLebekK>Ve oldukça duygusal sanıyorum? Bu duygusallığını zaman zaman suistimal edildiğini düşünüyormusun? yoksa hayir onlar suistimal etmiyor ben fazla alınganım mı diyorsun ?

<Burak>
Evet duygusalımdır gerçekten. Burç yorumlarına çok itimat etmem ama Balık burcuyum, o burca dair tüm özellikleri taşıyorum. ESeS maçında hakemin verdiği bariz yanlış karar karşısında sahaya atlayabilecek kadar gergin, sokakta oturmuş ağlayan bir çocukla oturup ağlayacak kadar da yufka yürekliyimdir.
Alınma konusuna gelince de ben sevdiklerime değer verdiklerime alınırım. Onlarla ilgili çok detaylı düşünür hareket ederim, aynı özveriyi görmeyince de alınırım, haklı olduğumu düşünüyorum. Ah de vefa olmazsa olmazımdır.

Suistimal konusunda da evet edildiğini farkediyorum, yine de aman kırılmasın aman üzülmesin diye fedakarlık eden genelde ben oluyorum.

<KeLebekK>Evet hazır şu eses e gelmişken bi dk mikrofon kapatim sen hayırdır ya her yayında bana eses caldiriyosun? ??? Adamı hasta etme .dddd

<Burak>Konu eSeS olunca mikrofona gerek yok çıplak sesle duyururuz sesimizi biz herkese
Şimdi yayınlarımızda herkes en sevdiği şarkıyı istiyor, bizler de çalıyoruz. Ee sen yayındayken de senin sabit dinleyicilerinden biri olarak da ben en sevdiğim şarkıları istiyorum, eSeS marşlarının tüm dinleyenlere güzellik katacağına inanıyorum, o ruhu hissetmelerini istiyorum eseses kikiki eskieskiesss

<KeLebekK>Fenerbahçe diye bağırtma beni istersen neyse tamam ciddi oluyorum .dd mikrofonu açtık ona göre yaz jsjsjsjsjd

<Burak>Sen veya Ebrar fener diye bağırınca benim yayın kesiliyor ses vs gelmiyor

<KeLebekK>Pis esesli neyse .dd forum.sohbetdesin röportaj görevlisi olarak kendi hür duygularından feragat edip sadece okuyucular adına bir sonraki soruma geçiyorum .dd Burak gözünde bir kadın nasıl olmalı?

<Burak>Hmm En başta eSeSli olmalıdır
Gerisi klasik; sevecen, bakımlı, dürüst ve güzel olmalıdır
Seni de eSeS li yapınca baya bi yol katetmiş olacağız

<KeLebekK>Çok beklersin diyerek bir sonraki soruma geçiyorum .DDD Burak için olmazsa olmaz nedir ?

<Burak>Önce Bayrak ve Vatan..
Onlar olmadan geri hiç birşey olmaz.

<KeLebekK>Kesinlikle... bizimle bir sırrını paylaş desem ?

<Burak> Zor soru, ama kırmayacam seni
Radyo ile ilgili paylaşayım.
Ama bu son dönemde değil 2004 lü yıllar, gençlik yıllarım
O Zaman Radyo kanal sorumlularında panel var, orada kimlerin dinlediğini görüyor, istediğini banlayıp dinlemesini engelleyebiliyorsun.
Dedim ya genciz hızlı zamanlarımız, hiç dinlemiyorsa 3-4 tane özel kız arkadaş dinliyor, ee şarkı bekliyorlar senden özel
O zaman sırayla banlıyordum, bir tanesini bırakıp onun anonsunu yapıyordum, sırayla hepsine şarkı çalıyordum
Bu vesile ile hepsinden özür diliyorum buradan

<KeLebekK>(laugh) abw diyorum başka da bişey demiyorum sana jsjsjsjdjdj hepsi adına .dddddddd vicdansızzzzz ahahahah .d öhöm öhöm peki sevgili Burak özlemini yaşadığın hasret çektiğin bir şey söyle ? Tek bir hakkın var.

<Burak>Annem. Ben 17 yaşında iken rahmetli oldu, ona hiç doyamadım. Gerçi 30 yaşında da olsam doyamazdım da 17 biraz erken oldu.

<KeLebekK>Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş... Allah herkesin karşısına annesi kadar olamasada anaç kadınlar çıkarsın peki seni üzmek istemiyorum hızlı sorulara geçeceğim hazırsan çünkü çok sorum var sana tek bir hayalinin gerçek olacağını bilseydin neyin gerçekleşmesini isterdin ?

<Burak>Teşekkür ederim sevgili Kelebekk Allah razı olsun.
Ondan sonraki her hayalimin gerçekleşmesini dilerdim
Tekerleme gibi oldu

<KeLebekK>Kimden sonra?

<Burak>Yani bu soruyu şöyle alsam, gerçekleşecek bir dilek hakkın olsa ne dilerdin, derseniz;
Hayatımın kalan kısmında tüm hayallerimin gerçekleşmesini dilerdim.
Anlatabildim mi 1 hayal yetmez yani

<KeLebekK>Peki bunu da kabul etmiş olalım bütün hayallerin gerçek olur inş sevgili Burak...
Peki hiç unutamadığın bir sevdiğin oldu mu yada sence sevmek mi zor unutmak mı? Desem

<Burak>Bence sevmek daha zor. Bi şekilde unutuyorsun ama bi şekilde sevemiyorsun.

<KeLebekK>Hmm sevmek zor diyenlerdensin Burdan seni sevecek kızlara da kolaylıklar diliyorum o zaman kendilerini sevdirmek için ne yapabiliyorlarsa yapsınlar .dddd peki Burak saçma sapan bir gündü bugün benim için ve sende o saçma günün şanslı kişisi olarak röportajıma konuk oldun bütün saçmalıklarıma rağmen çok samimi cevaplar veriyorsun ben öncelikle teşekkür ediyorum ve MasalFm dinleyeni olarak yayınlarında her isteğe yer verdiğini de biliyorum peki Burak`ın en sevdiği şarkı nedir ? İşte bu şarkı beni anlatıyor dediğin?

<Burak>Sende şuan bi emek veriyor birşeyler üretiyorsun, emeğine saygımdan dolayı en samimi en gerçek cevapları vermeye çalışıyorum.
İstekler konusunda, herkes istese kendi pc sinden açar istediğini dinler, radyonun güzelliği ise birileri birilerine şarkı armağan edip, bazen duygularını anlatacak bazen sadece armağan edecek, bizde aracı olacağız. Bizleri dinleme nezaketinde bulunanların istekleri çok değerli benim için, bu yüzden gördüğüm her istediği mutlaka çalarım.
Beni anlatır dediğim çok bir kaç şarkı sayabilirim, dönem dönem değişiyor bu şarkılar psikolojime göre
Şimdi bi şarkı söylemem gerekiyor o da şu aralar Kenan Doğulu - Ağlayamam. Yada Sinan Özen-aşık olmak istiyorum

<KeLebekK>Abw niye her defasında benden uzun yazıyorsun (laugh) jsjdjdkdkdj yaaaaaa

<Burak>zormu aktarman
<KeLebekK>Hayır güzel ;d

<Burak>Ne bileyim güzel olsun boş olmasın diye uğraşıyorum uğraştığına değsin istiyorum

<KeLebekK>Çok teşekkür ederim dur bi çay alayım devam edelim?
Bu arada Burak benim ne zamandır aklıma takılan bir soru var ya sana sorsam cevabını kimse veremedi belki sen bilirsin

<Burak>Tabi verebileceğim bi cevaptır inşallah

<KeLebekK>Ya bu zebralar varya onların çizgisi hangi renk ?
Chrome bakma ama sjsjjsjsjs

<Burak>Siyah üzerine kırmızı olsa gerek Başka bi renk var mı bilmiyorum Biliyorsun eSeS in renkleri

<KeLebekK>ahahahah naledsinnn .dddd
Neyse devam ediyorum son olarak okuyan arkadaşlarımıza irc hakkında neler önerirsin göndermek istediğin bi mesaj var mı?
<Burak>Tabi onlara Selamlarımı yolluyorum öncelikle. Sonrasında da o bilgisayarın başına geçtiklerinde, karşılarında yazışam insanların da kendileri gibi bir birey olduğunu unutmadan, reel hayatta nasıl örf ve adetlere uyuyorlarsa burada da uymaları gerektiğini unutmamalarını öneriyorum.

<KeLebekK>Yüreğine sağlık süper bi insansın ve ben ilk defa EbraR dan sonra bu kadar zorlandım aklıma soru gelmedi ona rağmen çok keyifliydi benim için.. benim unuttuğum senin eklemek istediğin birşey varmı keşke şunu da sorsaydın dediğin varsa senin de eklemeni istiyorum ondan sonra vedamizi gerçekleştirelim

<Burak>Aslında benim sana var sorum, Ebrar dedin, Ebrar la muhteşem bir bağınız var, bi kaç kişi daha var o bağda da, Ebrarla bu aşkınız nasıl başladı

<KeLebekK>Burda soruları ben sorarım dermişim .ddd Ama buna tüm kalbimle seve seve cevap veririm EbraR benim 5 yıllık sanal hayatımın son 1.5 yılında olan bir arkadaşım ve en zor zamanımda bağ kurduğum o deli dolulugunun altında yatan saf kalbini gördüğüm bi insan yüzeysel görmeniz çok farklı derinden çok farklıdır EbraR biliyorsun ki serap benim 25 sene sonra olan kız kardeşim ama EbraR ında asla ondan bi farkı yok onu tanıdığım günki gözyaşlarını asla unutmam o gün benim miladım ve bir daha kimsenin de ağlatmasına izin vermem diyerek kapatmak istiyorum bu konuyu... peki sevgili Burak ben katılımın için beni kırmayıp zaman ayırdığın için çok teşekkür ediyorum sohbetdesin aile olarak her zaman bizimle olmanı istiyorum

<Burak>Ben bugün beni seçtiğiniz için teşekkür ediyorum, terliklerimi sormadığın için teşekkür ediyorum
Bu sohbetimizi sabırla okuyan herkese de Selamlarımı yolluyorum
Emeğine sağlık.

<KeLebekK>Ben çok teşekkür ederim istiyorum ki herkes sorsun o yüzden birazda okuyanlara bırakmak istedim soruları peki Burak Hayırlı Geceler diliyorum kendine iyi bak.

<Burak>Teşekkürler iyi geceler,hoscakal.

Not: gece 23 de başladığım röportajımı 12 saat sonra aktarmanın haklı gururunu yaşıyorum jsjsjsjdjdj
Arkadaşlar biliyorsunuz sorular 1 hafta geçerli soru sormayı unutmayın

Ben öncelikle şahsım vewww.sohbetdesin.com
forum.sohbetdesin.com irc.sohbetdesin.com
adına Burak'a Cani yürekten teşekkür ediyorum...

Aklımdasın . .

https://i.hizliresim.com/qvNEzZ.gif

Konu KeLebekK tarafından (08-11-18 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir..
KeLebekK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
KeLebekK Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler: 6 Kullanıcı
Alperen (08-11-18), BuLLeT (08-11-18), Carpediem (08-11-18), EbraR (08-13-18), eSeS (08-11-18), ReyyAn (08-11-18)

KeLebekK Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Ahmet Kaya ~ (Günaydın annecim) Günün Şarkısı sodeniz 1 480 10-25-18 12:11
Ahmet Kaya ~ (Günaydın annecim) Günün Şarkısı sodeniz 1 391 10-25-18 12:05
Yirmi Beş Ekim Tarihte Bugün Olan Olaylar Tarihte Bugün sodeniz 1 452 10-25-18 11:54
Yirmi üÇ Ekim Tarihte Bugün Olan Olaylar Tarihte Bugün sodeniz 1 591 10-25-18 11:53
CanKan ~ acıların tadındayım Günün Şarkısı KeLebekK 0 463 10-24-18 12:54

Alt 08-11-18, 11:32   #2
BuLLeT

Üye No: 666
Konular: 2
Ruh Hali:  Keyifli
Tuttuğu Takım:

Level: 8 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 187
Güç: 30 / 492
Tecrübe: 51%

Teşekkürler: 106
34 Mesajına 36 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : BuLLeT is on a distinguished road

KelebekK çok güzel bir röportaj olmuş sana ve senin nezdinde Burak a da samimi içten katılımından dolayı sizi kutluyorum emeğinize yüreğinize kaleminize sağlık.
BuLLeT isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
BuLLeT Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler:
eSeS (08-11-18)
Alt 08-11-18, 11:43   #3
Alperen

Üye No: 554
Konular: 821
Şube: Çanakkale Şubesi
Ruh Hali:  Yalniz
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 200
181 Mesajına 220 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : Alperen is an unknown quantity at this point

@KeLebekK Emeğine Sağlık.Keyifli Forumlar.
Alperen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alperen Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler:
eSeS (08-11-18)
Alt 08-11-18, 12:04   #4
eSeS

Üye No: 668
Konular: 0
Şube: Eskişehir Şubesi

Level: 1 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 5
Güç: 1 / 13
Tecrübe: 21%

Teşekkürler: 5
2 Mesajına 2 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : eSeS is on a distinguished road

Teşekkürler herkese
Yarım saat sürecek diye kandırdı beni KelebekK
Benim yayınlara döndü 3,5 saat sürdü
Okuyan herkese teşekkürler
eSeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
eSeS Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler:
EbraR (08-13-18)
Alt 08-11-18, 12:08   #5
eSeS

Üye No: 668
Konular: 0
Şube: Eskişehir Şubesi

Level: 1 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 5
Güç: 1 / 13
Tecrübe: 21%

Teşekkürler: 5
2 Mesajına 2 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : eSeS is on a distinguished road

KelebekK ayrıca senin emeğine sağlık tekrardan
eSeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-18, 12:36   #6
KeLebekK
KeLebekK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 655
Konular: 490
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 47
114 Mesajına 182 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : KeLebekK is an unknown quantity at this point

Çok teşekkür ediyorum .dd benim İçin güzel bi anı olarak kalacak bütün röportajlar gibi

Aklımdasın . .

https://i.hizliresim.com/qvNEzZ.gif
KeLebekK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
KeLebekK Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler:
eSeS (08-11-18)
Alt 08-11-18, 15:10   #7
ReyyAn

Üye No: 560
Üye Grubu: Banlı Üye
Konular: 2043
Ruh Hali:  Kabadayi
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 639
517 Mesajına 689 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : ReyyAn is an unknown quantity at this point

Her iki tarafında emegine saglık ,
Cok güzel söyleşi olmuş.Tebrikler.
ReyyAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ReyyAn Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler: 2 Kullanıcı
EbraR (08-13-18), eSeS (08-11-18)
Alt 08-20-18, 03:25   #8
Teko

Üye No: 596
Konular: 2403
Şube: Antalya Şubesi
İlişki Durumu: Karmaşık
Ruh Hali:  Arastirmaci
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 71
210 Mesajına 245 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : Teko is an unknown quantity at this point

emeğinize yüreğinize sağlık dostlarım

Yeni dostLukIar anca "Satmakla"başLar.
Teko isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ama, bir, burak, çok, eses

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

(View-All Konu Okunma Sayisi : 20
Adıge pşaşe, Alperen, BuLLeT, Carpediem, DarK, Dream, EbraR, Ecrin, eSeS, Joe, KeLebekK, Mila, Nutella, oKaN, Psikopat, ReyyAn, Tanem, TeKiN, Teko, UsTaD
Seçenekler
Stil