Evdeki Kara Beden ~
Evdeki Kara Beden ~ - Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..
Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Go Back   Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. > >

Etiketlenen üyelerin listesi

Konu Bilgileri
Kısayollar
Evdeki Kara Beden ~
Konu Basligi
Evdeki Kara Beden ~
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
331
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 05-08-18, 13:08   #1
qRi

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 553
Üye Grubu: Banlı Üye
Konular: 305
Şube: İzmir Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  Depresyonda
Tuttuğu Takım: Evdeki Kara Beden ~

Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

Teşekkürler: 230
102 Mesajına 144 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 0
REP Puanı : 0
REP Seviyesi : qRi is an unknown quantity at this point
Standart Evdeki Kara Beden ~

Evdeki Kara Beden
46 yaşında evli, iki çocuk sahibi aile babasıyım. Yaşadığım bu ürkütücü şeyler, belkide herkesin zaman zaman yaşayıp umursamadığı yada fark etmediği, ev içinde günlük hayatımızda başımıza gelen olaylardandır.

Aslında ben çok fazla ibadet eden biri değilim, şeker hastalığımdan dolayıda oruçta tutamıyorum, elimden geldiği kadar kimseye zarar vermeden kendi halinde yaşayan biriyim. Böyle bir şey neden başıma geldi anlam veremiyorum.

Oturduğumuz eve taşınalı 7 ay oldu, kızım 14 yaşında, zaman zaman bana gece kalktığında mutfakta benimle konuştuğunu, gece neden uyumadığımı söylüyordu. Bende bunu uyku haline verip pek üstüne düşmüyor geçiştiriyordum taa ki geçen geceye kadar.

Saat 03 sıralarıydı çok susamış mutfağa su içmek için gitmiştim, mutfağa girdiğimde ışığı yaktım ama yanmadı, “herhalde ampul patladı,” diye düşündüm neyse buz dolabının kapağını açıp su şişesini alıp, kapağı kapattığımda, bir baktım masada kızım oturuyor, önünde bir tabak durmadan bir şeyler yiyor. “Kızım hayırdır bu saatte yemek mi yenir, git yat” dedim. Gözüm camdan gelen ışıkla ortama alıştı daha net görmeye başlamıştım ama kızım hiç konuşmuyor hatta neredeyse nefes dahi almıyordu, sonra oturduğu yerden ayağa kalkarak odaya doğru yöneldi o anda fark ettiğim şey tüylerimi diken diken etti, nefesim kesildi. Çünkü kızım sandığım konuştuğum şey, yürümüyor havada süzülüyordu. Bağırmak istiyorum sesim çıkmıyor, hareket dahi edemiyorum, bildiğim bütün ayetleri okumaya çalışıyorum ama ne mümkün,s çıkaramıyor, hareket edemiyor, konuşamıyor, sadece çırpınmaya çalışıyordum. Birden “Allah” diye bir sesle kendime geldim, eşim ayaklarıma sarılmış ayetler okuyordu, salonun ortasına yığılıp kalmışım, kendime geldiğimde eşim elinde ayetelkürsiyle başımda dualar ediyordu.

Bu olaydan sonra evin her tarafına ayetler koyduk, hocayla konuştum, hoca bana, “o gece sıra dışı birşey görüp görmediğimi,” sordu bende, “sadece bir ara dışarıdan köpek sesleri geldiğini, duyduğumu” söyledim, “bir daha aynı sesi duyarsan koş bak, eğer köpekler senin olduğun yöne ve evin balkonuna doğru havlıyorsa, seni almaya geleni görüp ona havlıyorlardır, hemen ışıkların hepsini yak ve ayetleri oku,” dedi benim bütün kimyam ve dengem bozulmuş, ailem için endişe duymaya başlamıştım. Çünkü insan gözünün gördüğünden değil, görmediğinden korkar, neyle karşı karşıya olduğumu aslında biliyor ama bunu da kimseye anlatamıyordum, çünkü insanlar ne der, inanmaz alay ederdi.

Aradan iki gece geçmişti, gece eşimle oturuyorduk birden köpeklerin havlama sesleriyle irkildim ve cama fırladım aşağıdaki sokakta 3 tane sokak köpeği kafalarını bana doğru çevirmiş öylece havlıyorlar, hiç hareket etmeden sabit bir noktaya sanki şartlanmışcasına bakıyorlardı. Eşime, “geldi” dedim eşim yine Kur’an-ı Kerim’i eline almış okuyordu, birden evin içinde buz gibi bir hava oluştu, korkunç bir ürperti ve üşümeyle birlikte bütün perdelerin hareket ettiğini gördük. “Allah Allah” diye haykırmaya başladık ve birden odadan gölge şeklinde çıkıp gittiğini gördüm.

Bu 5 gün sonrada evden taşındık, şuan için her şey yolunda ama zaman zaman o ürpertiyi yine hissediyor ve korkuyorum. Namaza başladım, hoca, bu durumun, “imanın zayıflamasıyla alakalı olduğunu, Allah yolundan uzak kalıp, ibadet etmediğimden dolayı musallata uğradığımı,” söyledi. Tabi ki hiç bir zaman bunun tam sebebini yada ne olduğunu asla öğrenemeyeceğim ama Allah görünen veya görünmeyen tüm kötü varliklardan korusun.
qRi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

qRi Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Hiç? Sevgini Haykır erşat 1 306 01-06-19 02:04
tedi tütü it Fıkra qRi 0 274 01-04-19 22:06
sınıf hatırası Fıkra qRi 0 255 01-04-19 21:49
KadinLaR Sevgini Haykır qRi 0 303 01-04-19 20:31
Charlie Chaplin Yaşanmış Gerçek Hikayeler qRi 0 344 01-04-19 20:21

Etiketler
ama, bir, gece, kızım, zaman

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

(View-All Konu Okunma Sayisi : 2
AlpereN, qRi
Seçenekler
Stil