Garry Rodrigues: "Fenerbahçe, bana istediğimi verdi" - Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..
Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Go Back   Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. > >

Etiketlenen üyelerin listesi

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Garry Rodrigues: "Fenerbahçe, bana istediğimi verdi"
Cevaplar
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
377
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 07-15-19, 18:52   #1
TeKo

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 596
Üye Grubu: Özel Üye
Konular: 2557
Şube: Antalya Şubesi
İlişki Durumu: Karmaşık
Ruh Hali:  Arastirmaci
Tuttuğu Takım:

Level: 40 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 393 / 984
Güç: 841 / 5270
Tecrübe: 37%

Teşekkürler: 71
211 Mesajına 246 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 4
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : TeKo is on a distinguished road
Arrow Garry Rodrigues: "Fenerbahçe, bana istediğimi verdi"

Garry Rodrigues: "Fenerbahçe, bana istediğimi verdi"

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde iki yıllık sözleşme imzaladığı Garry Rodrigues, Hollanda basınına verdiği röportajda Sarı Lacivertli kulübe transferini değerlendirdi. 28 yaşındaki sol kanat oyuncusu, Türkiye'ye yeniden döndüğü için Fenerbahçe yönetimine minnettar olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde iki yıllık sözleşme imzaladığı Garry Rodrigues, Hollanda'da yayım yapan Voetbal International dergisine verdiği röportajda Sarı Lacivertli kulübe transferini değerlendirdi. 28 yaşındaki sol kanat oyuncusu, Fenerbahçe yönetimine duyduğu minnettarlığı dile getirirken şu ifadeleri kullandı:

"İkinci evim olan İstanbul'a döndüğüm için kendimi çıldırmış gibi hissetmedim. Fenerbahçe'ye bana bu şansı verdiği için minnettarım. Galatasaray'da çok güzel zamanlar geçirdim. Kulübe ve taraftarlarına büyük saygım var. Ancak Fenerbahçe, bana istediğim şeyi verdi. İki yıllık kontrat teklif ettiler ve ben de bu sayede Avrupa'nın güçlü liglerinden birine geri dönmüş oldum.

Birkaç gündür kulüpteyim ve buradaki insanlar benim takıma katılmamdan ne kadar mutlu olduklarını her defasında gösteriyor. Şehrin kalan kısmının bu konu hakkında ne düşündüğünü ise bilmiyorum. Henüz dışarı çıkma şansım olmadı. Zira şu anda fiziksel testler ve idmanlarla meşgulüm. Fenerbahçe'deki herkesten geçtiğimiz yılın büyük bir felakete sahne olduğunu duyuyorum. Sezonun ilk yarısında ben de buna tanıklık etmiştim.

Fenerbahçe kalibresindeki bir takım için böyle bir sezon elbette kabul edilemez. Bu nedenle de geride kalan sezonun acısını çıkarma hissiyatı şu an için ön planda. Nitekim Werder Bremen'den Max Kruse ve Çaykur Rizespor'dan Vedat Muriç gibi çok önemli futbolcular takıma katıldı. Bunu başka transferler de takip edecektir. Fenerbahçe'yle güzel bir sezon geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Al-Ittihad'daki hocam, takımda bana ihtiyaçları olmadığını söyledi. Bunu işiten tek futbolcu bendim. Geçtiğimiz sezon onun hakkında bazı ifadeler kullanmıştım ve en sonunda aldığım karşılık da bu oldu. Bu, kişisel bir mesele ama çok acıklı. Al-Ittihad'da da güzel zamanlarım oldu. Dev bir taraftar kitlesi olan büyük bir kulüpten söz ediyoruz. Suudi Arabistan'da insanlar futbola büyük bir tutkuyla bağlı. Ancak Türkiye'ye dönerek geri adım atmış değilim. Fenerbahçe bana evime dönmem için bir şans sundu. Bunun için kendilerine teşekkür ediyorum."

Kurt'lar ulmadıkça köpekler susmaz. Köpekler ürese de kurtlar susmaz...
TeKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

TeKo Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
YAYINDA DJ-AGaH MasaLFM TeKo 0 6772 07-22-19 23:46
Bursluluk sýnavý sonuçlarý 2019 MEB... Türkiyeden Haberler TeKo 0 1421 07-22-19 22:38
Zonguldak'ta ayının saldırdığı kişi öldü Türkiyeden Haberler TeKo 0 2205 07-22-19 22:35
Türkiye'den sonra bir ülkeye daha S-400 tehdidi Türkiyeden Haberler TeKo 0 2129 07-22-19 22:34
Kurbanlık seçecekler dikkat! Hayvanda eğer bunlar... Türkiyeden Haberler TeKo 0 1161 07-22-19 22:32

Etiketler
bana, bir, büyük, fenerbahçe, için

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

(View-All Konu Okunma Sayisi : 1
TeKo
Seçenekler
Stil