Röportaj:KeLebekK ~EbraR - Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..
Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu..

Go Back   Sohbetdesin.Com Paylaşım Plartformu.. > >

Etiketlenen üyelerin listesi

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
Röportaj:KeLebekK ~EbraR
Cevaplar
10
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
1273
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 08-01-18, 17:47   #1
KeLebekK
KeLebekK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sohbetdesin Forum - Chat ve Sohbet Forum Sitesi.
Üye No: 655
Üye Grubu: Üye
Konular: 490
Şube: Ankara Şubesi
İlişki Durumu: İlişkisi Yok
Ruh Hali:  none
Tuttuğu Takım:

Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

Teşekkürler: 47
114 Mesajına 182 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 0
REP Puanı : 0
REP Seviyesi : KeLebekK is an unknown quantity at this point
Standart Röportaj:KeLebekK ~EbraR

<KeLebekK>Ebrar mmm öncelikle hoş geldin canım bacına bu röportajında eşlik ettiğin için teşekkür ederim

<EbraR>Hb canim ben teşekkür ederim geç olsada banada teklif ettiğin için

<KeLebekK>Röportajıma dün başladım sen rüyalarda iken o güzel uykundan kıyıp uyandiramadigim için biraz geç oldu ama ben bacilik torpilimide kullanarak bugün seninle rahat ve samimi bi sohbetle sorularımı sormak istedim peki canım ben seni tanıyorum ama tanımayan arkadaşlarımız için kısaca kendini tanıtırmısın EbraR kimdir ?

<EbraR>Tabiki ben sitemizin en sevilen dji EbraR şaka bi yana Ebrar 29 yaşındayım istanbulluyum anaokulu ögretmeniyim kisaca böyle işte yeterlimidir bacim

<KeLebekK>Herkese sorduğum ve soracağım klasik sorulardan birini sana da sormak istiyorum canım sanal deyince aklına gelen olumlu olumsuz şeyleri sana kattıkları ve senden götürdüklerini bizimle yüzeysel olarak paylasirmisin? EbraR gözüyle sanal ?

<EbraR>Öncelliklee şunu söylemek istiyorum benim için sanal real diye bişey yok sanaldayız diye kendimizi fazla abartıyoruz sanırım malesef sanalda güven saygi sevgiyi unutuyoruz bu yüzden kaybediyoruz en azindan benden gidenler buyüzden kaybetti

<KeLebekK>Anlıyorum sen sanalda real de benim için değişmiyor diyorsun sandığım kadarıyla, kesinlikle bu gözle bakılmalı ama sence illa gitmekmi gerekiyor? Yada şöyle bi kendini karşı tarafın yerine koyup empati yaptığında ben şu durumlarda gitmezdim yada şunları yapar kalırdım dediğin konular neler bize anlatır mısın?

<EbraR>Benim olmazsa olmazlarım vardır haksızlik ve adaletsizlik bu ikisine dayanamiyorum gidersem de bunlari gördüysem giderim empati olayini herzaman yaparim bence karşıdakide bunu yapmalı bana göre gidilmelide sonuçta kalıp üzüleceÄ£ime gidip mutlu olmayi tercih ederim.

<KeLebekK>Peki kalıp acı çekmektense gidip mutlu olmayı tercih ederim dedinya mesela mutlaka hepimizden gidenler olmuştur yada biz gitmişizdir aslına bakarsan çok iyi anlıyorum seni kalıp üzülmekden ziyade vazgeçmiş bi insanın gidişi o asıl sormak istediğim soru şu Canım "gitmek çözüm mü" her giden mutlu olur mu? En azından kalanlar için belki bi tavsiyen olur (smile)

<EbraR>Himmm diyesim geldi ah şu Ask ! Benimm yaşadiklarimin en yakın şahiti sensin çok güzel bi aşk yaşadım ama bazen sevmek yetmiyor oyüzden vazgeçişler oluyor gitmek de kalmakta çözüm değil ama senden giden olduÄ£unda buna bişekilde alışıyorsun kimin vazgeçtiğiyle alakali ben kalan tarafım oyüzden sadece diyebilceğim sey hayat güzel ve devam ediyor.

<KeLebekK>Hayatın güzellikleri seninle olsun canım benim daha fazla duygulandırmadan hemen konuyu değiştiriyorum ve diyorum ki Aşk ;d Aşk hayatı var mı olabilir mi yada olursa nasıl bir Aşk olur ? Bize Aşk kadını EbraR ı anlat biraz (smile)

<EbraR>Aşk güzel bişey doğru insani bulunca şuan kimse yok ama oladabilir neden olmasın yani ben birini seviyorsam o benimdir tuttum mu birakmam benim olanada baktirmam yok öyĺe orda burda konuşmak aynı şekilde bende ondan başkasını görmem.

<KeLebekK>Kıskancım diyorsun ;d peki hangi durumlarda gözün döner karşı taraf sevgilin değil ama bişeyler hissediyorsun hiç birşey yapmasa bile seni kıskandıracak yine de çıldırmana ne sebep olabilir ? Hangi durumlarda gözün birşey görmez bize biraz o kıskançlık anında tırnakları çıkan Ebrar ı anlatirmisin Canım (smile)

<EbraR>Çok kiskancımdır tabii gözümün önünde istediğiyle konuşabilir ben yılışıklık sevmem kadin erkek farketmiyor karşılıÄ£ı olmayan biyolada çıkmam benimse kıskanırım başkaşıyla konuşamaz malesef bu zamanda sevgilisi olanlar cok kiymetli oluyor oyüzden benim olan bana baksin benimle konuşsun yeter.

<KeLebekK>Çok haklısı öyle de olmalı zaten peki samimiyetin için teşekkür edip bir başka soruya daha geçmek istiyorum aslında senle röportaj hiç bitmez ama her konudan kısa kısa sormak istiyorum. Bize bi itirafta bulun desem o ne olurdu yani itiraf ediyorum ben diye başladığında nasıl bir cümle ile tamamlarsin?

<EbraR>Ben teşekkür ediyorum ahh bu ben yokmu ben bazen insanlari gerçekten deli edebiliyorum bu soruya böyle bi cvp veresim geldi canim

<KeLebekK>İçinden gelerek cevap verdiğini bildiğim için o samimiyetinle cevabı kabul ediyorum canım peki şöyle sorsam çok özele girmeden .d geçen gün biliyorsun oyunda kanal genelinde flood yaparak kerem seni seviyorum dedin onu oyun için mi dedin yoksa gerçek duyguların mı evet yada hayır ;d?

<EbraR>Sevgi okadar kolay değil canim benim tabiki oyunda yap denildi yaptım öyle bişey olsa ilk duyanlardan olursun ayrıca aşkımı kimseye malzeme etmem hayirlisi be gülüm der ve susarim

<KeLebekK>Peki bana bi resim çiz desem EbraR gözünde bi erkek profili nasıl olur ? Nasıl bi erkek onu etkiler kısaca anlatırmısın (smile)

<EbraR>Himm ağır olmalı az konuşmalı hatta ben konuşim o beni dinlesin öylee işteee

<KeLebekK>Bence kerem profiline çok uygun ;d öyle sessiz biri daha var ama o olmaz (laugh) peki Kerem i ben çok tanımıyorum ama sen tanıdığın kadarıyla nasıl bir insan yani burdan okuyan kızlar da merak ediyordur belki bize Kerem i anlat ;dd

<EbraR>Dost musun düşman mi bilemedim şuan buraya ilk girdiğim de tanıştığım kişi Keremdi bot gibi görünsede başta soğuk gecimsiz bisey gibi biliyordum ama konuşuncaa fikrim değişti yazi ve konusma arasında baya bi fark var gülen iyi efendi biri iştee eminim bunu okuyancada gülümsicek

<KeLebekK>Waoww ben tabiki de şuan röportaj yaptığım için objektifim herkesin aklında sormak isteyeceği sorular vardır ben halk için varım .dd diyormuşum neyse tamam ciddi oluyorum diğer bir sorum ön yargıların var mı yada insanlar sana karşı ön yargililar mı zamanım daralio kısa kısa geçiyorum

<EbraR>Canım biliyorsun 6.hissim çok kuvvetli sevenlerimiz kadar sevmiyenlerimizde mutlaka vardir ama tanimadan bilmeden sevmiyenlerde var biliyorsun isim vermeden devam edeyim yanii benim sevdiklerim beni sevsin yeter sevmedimlerimiz sevmesede olur kinci fesat ve kötü düşünen biri değilim ama bana laf diyenin hakkidanda gelecek kadar da aklım var sessiz kalamam bunu en iyi sen bilirsin

<KeLebekK>Yani buu bir savunma şeklidir aslında bakarsan susmakta ayrı bi agirliktir bazılarına sussan da konuşsan da kendini ifade edemezsin sen olduğun gibi ol iyi yada kötü ama bence ön yargılar kalkadabilir kendimde nasıl doluysam peki canım benim sorularım bitmez ama senin eklemek istediğin yada paylaşmak istediğin bir şey var mı burdan okuyan arkadaşlarımıza sanal için önerilerin ne olur son kapanışı yapalım

<EbraR>Sende biliyorsun ki sanal real ayirmiyoruz desekde burasi sanal bi sekilde kafamızdakileri atmak için eğlenmek adına girip sohbetimizi ediyoruz kinciliÄ£e kiskancliğa gerek yok saygi sevgi ve kendimizi bozmadan devam ederiz sahsim adina benim için saygi olmazsa olmaz takılmaya devam sizinlee yani en kiymetlilerimle

<KeLebekK>Valla bende öyle düşünüyorum ama şuan röportaj yaptığım için çok bişey diyemiyorum seninle sohbet edince insan kendini kaybedio valla ben hiç düşünmeden sordum sorularımı aynı seffaflikta cevapladıgini da biliyorum çok teşekkür ederim kendim ve forum arkadaşlarım adına en kıymetlim ;*

<EbraR>Ayy galiba öyleyim çekim gücümle alakalı şaka bi yana ben teşekkür ediyorum canım benide unutmıyıp bu güzeĺ sohbetı sağladığın için seviremm senii

perde arkası .ddd

<KeLebekK>Tamam kestik .dd kamera kapat mikrofon off .dd
<KeLebekK>Huh ne zormuş yahu .d Ebrar senle resmi olamıyorum abv orda kahveyi tek başına içtin .ddd bi tane de bacıma yapim demedin

<EbraR>
<EbraR> Bitti dimi

<KeLebekK> Bitti bitti kapattık kameraları hfjfkfjf ;d

Not:EbraR beni gebertecek herşey sizin için ;dd Arkadaşlar aynı şekilde sorular bir hafta geçerlidir

irc.sohbetdesin.com
Sohbetdesin - Sohbet Odaları Sohbet Et Mobil Sohbet
forum.sohbetdesin.com
ailesi olarak @EbraR ıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum ))))

Aklımdasın . .

https://i.hizliresim.com/qvNEzZ.gif

Konu KeLebekK tarafından (08-01-18 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir..
KeLebekK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
KeLebekK Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler: 6 Kullanıcı
BuLLeT (08-01-18), Carpediem (08-01-18), Kerem (08-01-18), qRi (08-01-18), Rebel (08-01-18), ReyyAn (08-02-18)

KeLebekK Kullanicisinin Son 5 Konusu
Baslik Kategori Son Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj
Ahmet Kaya ~ (Günaydın annecim) Günün Şarkısı sodeniz 1 480 10-25-18 12:11
Ahmet Kaya ~ (Günaydın annecim) Günün Şarkısı sodeniz 1 391 10-25-18 12:05
Yirmi Beş Ekim Tarihte Bugün Olan Olaylar Tarihte Bugün sodeniz 1 452 10-25-18 11:54
Yirmi üÇ Ekim Tarihte Bugün Olan Olaylar Tarihte Bugün sodeniz 1 591 10-25-18 11:53
CanKan ~ acıların tadındayım Günün Şarkısı KeLebekK 0 463 10-24-18 12:54

Alt 08-01-18, 18:21   #2
KeLebekK

Tuttuğu Takım:

Çok korkuyorum ;d acaba EbraR okuyunca kaç kez abv diyecek jdjfkfkgkkg .ddd ona da sürpriz olacak

Aklımdasın . .

Alt 08-01-18, 18:59   #3
EbraR
EbraR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 640
Üye Grubu: Lady
Konular: 3
Şube: İzmir Şubesi
Ruh Hali:  Neseli
Tuttuğu Takım:

Level: 2 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 28
Güç: 3 / 80
Tecrübe: 12%

Teşekkürler: 26
5 Mesajına 7 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Puanı : 10
REP Seviyesi : EbraR is on a distinguished road

Ben sana kiyabilirmiyim kuzum baska seyler yazcaktım da iyiki yazmamışım tekrardan teşekkür ediyorum canimsin
EbraR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-18, 19:13   #4
Carpediem
Carpediem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 644
Konular: 196
Şube: Samsun Şubesi
Ruh Hali:  Enerji Dolu
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 139
74 Mesajına 92 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : Carpediem is an unknown quantity at this point
Carpediem isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

güzel olmus begendim.
Carpediem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-18, 19:34   #5
qRi

Üye No: 553
Üye Grubu: Banlı Üye
Konular: 305
Ruh Hali:  Depresyonda
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 230
102 Mesajına 144 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : qRi is an unknown quantity at this point

KeyifIi bi söyLeşi oLmuş kızlar emeginize sagLik
qRi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-18, 20:47   #6
BuLLeT

Üye No: 666
Konular: 2
Ruh Hali:  Keyifli
Tuttuğu Takım:

Level: 8 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 187
Güç: 30 / 497
Tecrübe: 51%

Teşekkürler: 106
34 Mesajına 36 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 1
REP Seviyesi : BuLLeT is on a distinguished road

KelebekK EbraR bu güzel söyleşi için sizleri tebrik ediyorum Bu arada KelebekK baya baya kapmaya başladın sen bu işi )))
BuLLeT isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-18, 22:33   #7
KeLebekK

Tuttuğu Takım:

@qRi ve @BuLLeT çok teşekkür ediyorum yavaş yavaş öğreniyorum sanırım )

Aklımdasın . .

KeLebekK Kullanıcısına Bu Mesajı için Teşekkür Edenler:
qRi (08-01-18)
Alt 08-01-18, 23:26   #8
qRi

Üye No: 553
Konular: 305
Ruh Hali:  Depresyonda
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 230
102 Mesajına 144 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : qRi is an unknown quantity at this point

Doğru yoLdasin @KeLebekK daimi oLmasını dilerim
qRi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-18, 13:36   #9
ReyyAn

Üye No: 560
Konular: 2043
Ruh Hali:  Kabadayi
Tuttuğu Takım:

Teşekkürler: 639
517 Mesajına 689 Kere Teşekkür Edildi
REP Seviyesi : ReyyAn is an unknown quantity at this point

Güzel ve samimi söyleşi olmuş Her iki tarafada emeginden ötürü teşekkürler.
ReyyAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-18, 08:50   #10
DarK
DarK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 552
Üye Grubu: Admin
Konular: 95
Şube: Kocaeli Şubesi
İlişki Durumu: Evli
Ruh Hali:  Cok Sinirli
Tuttuğu Takım:

Level: 10 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 247
Güç: 46 / 868
Tecrübe: 88%

Teşekkürler: 97
77 Mesajına 130 Kere Teşekkür Edildi
REP Gücü : 10
REP Seviyesi : DarK is on a distinguished road

Basarılar dilerim Güzel bir calisma Her iki tarafa emegi icin Tebrik ederim.

Keyifli Paylaşımlar dilerim..

>"Biz Kimsenin Düşmanı Degiliz Yanlız Insanlığın Düşmanı Olanlarla Düşmanız ( - Mustafa Kemal Atatürk - ) "<-
DarK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ama, aşk, ben, ebrar, için

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

(View-All Konu Okunma Sayisi : 24
Adıge pşaşe, Alperen, ASELSAN, BeLLa, BuLLeT, BuYuCu, Carpediem, DarK, EbraR, eSeS, Faruk, Genius, heLen, KeLebekK, Kerem, La_TaHZeN, Mila, NehiR, Psikopat, qRi, ReaL, Rebel, ReyyAn, Teko
Seçenekler
Stil